July 18, 2018

Tavë me kremviçe dhe patate

Tavë me kremviçe dhe patate, pjata ideale për drekën tuaj.

Përbërësit:

  • 4 patate të qëruara
  • 4 kremviçe speciale Tona me djathë
  • 200 gr salcë domate
  • Djathë kaçkavall i grirë
  • Spec jeshil
  • Piper i kuq, kripë, majdanoz

ABOUT THE AUTHOR: Admin

Your email address will not be published. Required fields are marked *