July 18, 2018

Vezë të mbushura me sallam Tona

Përbërësit:

  • Sallam birra Tona
  • Vezë
  • Djathë kaçkavall i grirë
  • Speca jeshil dhe portokalli
  • Pomodorini
  • Kripë, piper, borzilok

ABOUT THE AUTHOR: Admin

Your email address will not be published. Required fields are marked *