July 19, 2018

Tavë me patate dhe sallam Tona

Përbërësit:

  • 100 gr sallam Luziana
  • patate
  • 3 vezë
  • 100 gr pana
  • bukë e thekur e grirë
  • kripë, piper, rozmarinë

 

ABOUT THE AUTHOR: Admin

Your email address will not be published. Required fields are marked *