Sallam Popullor Special

Sallam Popullor Special

Produkt tradicional shqiptar

Përshkrim

Produkt tradicional shqiptar

Shije karakteristike e zonës së Korçës
E preferuar nga të gjitha grupmoshat
Preferohet e pjekur në grill ose e skuqur në tigan

Përbërësit: mish viçi i cilësisë së parë, kripë, mish derri, erëza, stabilizues (E450, E451, E452), antioksidues (E301), konservues (E250). Ruhet në temperaturën 2-5 gradë. Tona Co zbaton sistemet e cilësisë ISO 9001-2008 dhe HACCP.

sqAlbanian
en_GBEnglish sqAlbanian